глубокорыхлитель

Як правильно вибрати глибокорозрихлювач

Будь-який аграрний підприємець знає, що для отримання багатого врожаю необхідна хороша підготовка грунту. Для цього використовується культиватор-глибокорозпушувач або ж плуг. В Україні існують різні види цих агрегатів, тому важливо знати, як вибрати підходящий інструмент.

Принцип роботи глибокорозпушувача і плуга

Перш, ніж купити агрегат варто розібратися з принципом роботи кожного виду і особливостями обробки землі.

Обидва названих інструментів відносяться до ґрунтообробних обладнанню, їх використовують для однієї мети, але відрізняються вони способом обробітку грунту:

  • Плуг – обробка відбувається обвальним способом. Здійснюється повний оборот пласта землі. У цьому випадку шар грунту рівномірно перемішується, при цьому забирається частина бур’янів і паразитів. Однак, такий спосіб не підходить в регіонах, де переважає засуха. Також регулярна обвалювання може привести до ерозії і утворення плужної підошви.
  • Культиватор – відбувається розпушування грунту без обертання пласта землі. Безвідвальну спосіб допомагає утримати вологу, підходить вітряним і вологим регіонам. Зменшення витрат на паливо. З недоліків варто відзначити, що при такій обробці відбувається скупчування бур’янів і різних захворювань у поверхні землі. Складність управління.

Кожен з типів обладнання має свої підвиди залежно від критеріїв. Все описувати не будемо, виділимо основні. Навісний плуг – вже з самої назви зрозуміло, що в якості опори використовується виключно транспорт. Напівнавісний плуг – нагадує попередній тип, але передбачена додаткова опора у вигляді колеса. Причіпні – встановлені на кілька коліс. Також є долотоподібні плуг або чизельний, який має на увазі безвідвальну обробку грунту.

Критерії вибору

Тепер розповімо, на які критерії варто звертати увагу, якщо Ви хочете замовити відповідний інструмент для вашої справи:

  • Тягова сила трактора.
  • Глибина оброблюваної грунту.
  • Площа оброблюваної землі.
  • Вид сільськогосподарської культури.
  • Число робочих вузлів навісного обладнання.

Також для збільшення ефективності обробки можна використовувати додаткові опції. Так глибокорозпушувачами можуть комплектуватися катками, системами внесення добрива, складними рамами і багатьом іншим. Однак в цьому випадку кінцева ціна інструменту значно виросте. Телефонуйте і замовляйте глибокорозпушувачами будь-якого типу за номером +380 050-104-02-39.